Публікації

Показано дописи з липень, 2017

Виховний захід та його фотозвіт

Необхідне повідомлення 1.4.3. Зразок оформлення залікового виховного заходу Зразок оформлення титульної сторінки

День 3-4.

Необхідні повідомлення. Можна писати окремо за кожний день. Облік роботи за день та записи психолого-педагогічних спостережень, які  можна вести за такою  орієнтовною формою :

День 1-2.

Необхідні повідомлення. Можна писати окремо за кожний день. Облік роботи за день та записи психолого-педагогічних спостережень, які  можна вести за такою  орієнтовною формою :

План-сітка виховної роботи загону, загальнотабірна

Необхідне повідомлення Пропонуємо орієнтовні плани-сітки загону. Варіант 1

Про загін, режим дня

Необхідне повідомлення Назва, девіз загону, загонова пісня,  актив загону  та інші матеріали, які були ритуальними в загоні. Не подавайте у відкритому блозі прізвища та імена учнів, це конфіденційні відомості Режим дня з урахуванням вікових особливостей дітей.

Обов'язки вожатого

Бажане / доцільне  повідомлення      Детальніше у методичних рекомендаціях   Пам’ятка практиканта, що від’їжджає в літній оздоровчий табір 1.    Практикант проходить літню педагогічну практику в оздоровчому таборі. 2.    У таборі кожен практикант закріпляється за загоном. 3.    Протягом літньої практики в таборі студент використовує всі свої знання, виконуючи обов’язки загонового вожатого чи помічника вихователя. 4.    Практикант планує роботу загону. 5.    У ході практики студент проводить різні види і форми роботи з дітьми, творчо використовує  педагогічні знання у своїй практичній діяльності. 6.    Повсякденний контроль за роботою практиканта здійснює старший вихователь табору, який консультує практикантів, допомагає складати плани, конспекти, заходи, що проводяться в загоні, виставляє оцінку за проведену роботу.

Поради психолога, прогнозовані труднощі

Бажане / доцільне  повідомлення      4.1. Прогнозовані труднощі у виховній роботі вожатого та їх усунення Детальніше у методичних рекомендаціях   У виховній діяльності вожатого (вихователя) дитячого оздоровчого закладу мають місце ситуації, які можна спрогнозувати ще до від’їзду у табір. Розглянемо труднощі, виокремленні М.Сисоєвою, як такі, що зустрічаються найчастіше у виховній практиці вожатого. Прогнозовані труднощі Вікові особливості Варіанти вирішення Молодший вік (6-9 років) Можуть плакати Швидка стомлюваність Дратівливість, туга за домівкою Безліч питань Готові пробувати усе на смак Малята у владі домашніх звичок: - рано засинають; - не вміють застеляти постіль; - розкидають і гублять речі. Звичка їсти повільно, всухом’ятку Небезпека травматизму Втрата інтересу, розсіяна увага Неуважність, швидке пере...

Підготовка до роботи у таборі, корисні посилання, техніка безпеки

Необхідне повідомлення. У цьому повідомленні подайте короткі відомості про те, як Ви готувалися до поїздки у табір. Бажано додати отриманий сертифікат чи рекомендацію, якщо такі є. Корисні посилання Методичні рекомендації щодо проходження літньої педагогічної практики Блог Руслана Шпоньки Сторінка практики в університеті Як створити і удосконалити блог Календар свят Погода Пам’ятка з техніки безпеки під час роботи з дітьми у таборі